Firma "Nábytek SALIT" se zabývá prodejem a výrobou nábytku. Na českém trhu působí od roku 1997, kde původním místem byly prostory na adrese Malé náměstí 73 v Benešově. Postupem času prošla firma vývojem a sídlo firmy bylo přestěhováno na adresu "Na Karlově 77", díky čemuž se zvětšily výstavní prostory na 300 m2 .

    Snažíme se našim zákazníkům nabídnout nábytek, který pochází především od českých erudovaných výrobců. Neustále sledujeme moderní trendy, abychom mohli nabízet stále aktuální sortiment. Pravidelně každým rokem absolvujeme mnohé výstavy a školení, které nám zvyšují kvalifikaci při pozdější komunikaci se zákazníky. 

    Nabízíme vybavení do bytů, rodinných domů, kanceláří, penzionů a hotelů, studentských kolejí atp.

Mezi nabízený sortiment patří:

    Sedací soupravy (látkové, kožené, kombinované se dřevem); Postele (dřevěné, čalouněné, kované); Matrace (pružinové, pěnové, latexové); Rošty (lamelové, laťkové); Anatomické polštáře; Přikrývky; Dětské postýlky, Dětské pokoje; Skříně (volně stojící, vestavěné); Komody (dvéřové, zásuvkové, kombinované); Konferenční stolkyJídelní židle a stoly; Jídelní sety; Sektorové kuchyně; Obývací stěny; Křesla (ušáci a relaxační; polohovací); Kancelářské židle a křesla; Psací a PC stoly; Sitness míče; Sedací pytle a vaky,  Věšáky (závěsné, volně stojící); Garnýže; Záclonové tyče; Bytové doplňky, Ratanový nábytek (proutěná křesla, komody a mnoho dalších); Teakový nábytek.

Nabídku doplňuje "zakázková výroba nábytku":

    - kancelářský nábytek

    - vestavěné skříně

    - kuchyně na zakázku

    - nábytek dle přání zákazníka - atypický nábytek.

    Zakázkový nábytek je zhotovován dle přání zákazníka - výběr materiálu (masiv, DTD, DVD), druh nábytkového kování (Blum, Hettich, Strong).

 

Níže můžete nahlédnout do našeho obchodu.

         

                                   

Kompletujeme zakázky i mimo Českou republiku.

Navštivte náš facebookový profil Nábytek SALIT a přidejte se k nám, získáte tak nejaktuálnější informace hned z první ruky. Články, informace, přehled slev - zkrátka vše úhledně na jednom místě. 

 

 

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.