Kancelářská křesla

Křeslo SIDI

Kancelářské křeslo SIDI se dodáva včetně houpacího mechanismu s blokací v záklasdní poloze. Nastavení přítlaku dle tělesné hmotnosti a nastavení výšky sedáku, který je posaszen na plynovém pístu. Sedák a opěrák drží pevné PU područky, které jsou částečně čalouněné (PU kůží) koženkou.
>

Křeslo ANATOM

Otočná kancelářská židle s vysokou zádovou opěrou a synchronní mechanikou, s konstrukcí odděleného sedáku a opěrky zad, na kolečkách.
>

Křeslo PAUL KA C646

Cenově výhodné kancelářské křeslo s potahem z PU kůže. Houpací mechanizmus s aretací a možnosti nastavení tuhosti houpání. Výška křesla nastavitelná plynovým pístem. Možnost dokoupení kluzáků nebo pogumovaných koleček (pro povrchy náchylné k poškození-plovoucí podlahy)
>

Křeslo W 42C černé

Jedná se o kancelářské křeslo se síťovaným opěrákem a vzdušným čalouněným sedákem v barvě černé. Kříž je v provedení chrom. Podhlavník je nastavitelný ve třech polohách, opěrák má bederní výztuž. Mechanismus synchronní s blokem v 5 pozicích, područky výškově nastavitelné.
>

Křeslo H-8462 L-1

Kancelářské křeslo s houpacím mechanismem s aretací v základní poloze. Křeslo je potažené PU kůží v barvách červená, černá nebo krémová. Součástí křesla jsou plastové područky potažené PÚ kůži v barvě křesla, plastový kříž s plastovými kolečky na koberec a plynový píst. Tuhost houpání lze regulovat...
>

Křeslo BETTY KA C653

Kancelářské křeslo luxusní, imitace kůže, houpací mechanismus aretační v několika polohách. Kříž a područky barvený plast. Možnost dokoupení kluzáku nebo koleček pogumovaných (pro povrchy náchylné k poškození-plovoučka)    
>

Křeslo ACTIVE

Kancelářská židle s řadou funkcí pro dokonalé přizpůsobení židle uživateli. Možnost výběru látek. Katalog produktů      
>

Křeslo ALERGO

Velmi pohodlné kancelářské křeslo. Možnost výběru látek.   ER ERGORELAX MECHANIKA Houpací mechanismus s nastavením protitlaku zádové opěry v rozmezí cca 50 - 125 kg tělesné hmotnosti, s možností aretace v 5-ti polohách Katalog produktů    
>

Zaujalo Vás něco? Napište nám.

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.